Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Prezenty od dobrego Duszka

Utworzony przez madaalena, 7 września 2007 r. o 09:20
Siwy pozdrawiam... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdr znajomych ! Jak Ducho wejdzie to dopiero będziemy mieli ubaw po pachy ! Chociaż z drugiej strony to szkoda bo pewnie razem z nim pójdzie do Wawy jego rzecznik prasowy nasz nieodżałowany Drogi Redaktor. Po latach ten czas będziemy wspominać jako najpiękniejsze lata naszej młodości zapewne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwując wszystko to co dzieje się w polityce - także w tej lokalnej - każdemu może zrobić się niedobrze!!!Młodzi politycy tacy jak Duszek i Litwiniuk wywodzący się z PSL-u zostali obdarzeni przez wyborców zaufaniem i zostali wybrani do rady powiatu. To miała być nasza przyszłość - młodzi, prężni, pełni pomysłów na lepszą Polskę! Obaj chcieli służyć lokalnemu społeczeństwu. Minęło dziesięć miesięcy od wyborów. I co? Obaj bardzo szybko zapomnieli o swoich korzeniach i partii której coś zawdzięczają. Zapomnieli o wyborcach i swoich obietnicach, którymi karmili nas w swoich pięknych ulotkach! Obaj okazali sie karierowiczami zaślepionymi żądzą władzy i pieniędzy. Dzisiaj Duszek miota się w poszukiwaniu miejsca na liście do Sejmu między PiS-em a LiD-em, a Litwiniuk flirtuje z Platformą, bo też ma nadzieję, że znajdzie się na listach PO do Sejmu! Żenada!!! Mam cichą nadzieję, że w najbliższych wyborach (jakichkolwiek) nikt już na was nie zagłosuje Panowie radni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde dałeś się złapać na te ich kolorowe ulotki? Nie wiedziałeś, że tak będzie. Obserwuję "międzyrzecką scenę polityczną" (hehehe... scenę polityczną... sam się uśmiałem) od kilku lat i jak tylko Ci dwaj panowie na niej zaistnieli, to już bylo wiadomo o co im tylko chodzi! Mandat poselski i nie ważne z jakiego ugrupowania. Teraz pewnie żadnemu to nie uda się. Ale oni są młodzi, prężni i pełni pomysłów. Tylko jakich i na co? Pełni pomysłów na swoją karierę to są na pewno. I wiesz co? Ludzie ich kiedyś wybiorą, jak nie teraz to w przyszłości i jakimś bajeranckim sposobem to im się uda. Tak jak udało się i wybrali na burmistrza bajeranckiego Grzyba (patrz kompetencje tych wielu osób, którym spłaca dług wyborczy i konsekwencje tego dla miasta), a kiedys udało się i wybrali na prezydenta też bajeranckiego Kwaśniewskiego (patrz chociażby jego dzisiejszy wykład w Kijowie). Chyba, że ta durna d***kracja upadnie i wtedy oni razem z nią. Z tego co wiem to poseł Żmijan tym razem "nie złapał się" na Litwiniuka. Ale następnym to kto wie? Ale to będzie koniec i tak szczątkowej Platformy w powiecie bialskim ziemskim. Ciekawe czy Litwiniuk będzie pomagał teraz w kampanii posła Stefaniuka i PSL-u? Jak myślisz ma honor ten młody człowiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefaniuk ryba, Skomra ryba, Żmijan ryba, Litwiniuk sumik, Duszek glonojad, co ich łączy - lubią pływać! A Sejm, Senat, to duże, bardzo duże akwarium....... ino woda coraz mętniejsza i brak szlachetnych gatunków.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję za reakcję. Cieszę się, że są od czasu do czasu na tym blogu trzeźwo myślący ludzie, którzy nie kupują tej taniej politycznej tandety!!! Miło jest poczytać w końcu coś mądrego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba już pomaga Stefaniukowi! Bo Przemuś nie ma (i nigdy nie będzie miał) żadnego honoru i zasad. Szkoda tylko że Stefaniuk daje się na to nabrać. Dwa lata temu w wyborach do Sejmu Litwiniuk mydlił oczy Stefaniukowi, że wspiera go w kampanii, a tym czasem włóczył sie z Gajewskim po Podkarpaciu i pomagał Pomajdzie z SLD (ówczesny Prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa) bo miał w tym interes. Dzisiaj jak dostał kopa od Żmijana, to pomaga Stefaniukowi. Ale nie robi tego bezinteresownie - liczy po cichu że po wyborach do Sejmu rozsiądzie sie na fotelu starosty bialskiego. I wszystko jasne! A o Duszku to szkoda nawet gadać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałem na dożynkach w Przychodach, aby Stefaniuk obdażał Litwiniuka jakąś szczególna sympatią. Raczej wyczuwało sie niewerbalnie chłód emocjonalny między tymi panami. Stefaniuk jakiś czas temu zorientował się, że Litwiniuk i Grzyb wysyłają go już na polityczną emeryturę. Przedwcześnie, bo nie przewidywali przedterminowych wyborów. Więc posel pokazal Litwiniukowi gdzie jest jeszcze jego miejsce. Stąd brak Litwiniuka na liście PSL-u. Nie sądzę, że Litwiniuk zostanie teraz starostą, chociaz po wyborach wszystko się może zdazyć, również kolejne przedterminowe wybory do parlamentu, a wtedy może się załapać na jakąś listę (bo "lepsi kandydaci będą już bez kasy na kampanię). Przewiduję jednak, że dostanie kopa z funkcji przewodniczącego rady, aby złapać trochę pokory. Były juz ostatnio w radzie powiatu przymiarki do tego. Następnym razem to się opozycji uda. Ale ta wolta Litwiniuka w stronę Żmijana to żenująca żenada. Grzyb za to robi cały czas przymiarki pod PiS (dał PiS-owi nawet lokal na biuro w centrum). Wyobrażasz sobie koleżeńskie rządy tych panów w Międzyrzecu: Grzyb działa z Pis-em, a Litwiniuk działa z Platformą? i wszystko tylko ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko to jakiś obłęd. Wirtualne partie - bo jak nazwać jakiś wytwór, który istnieje medialnie. Gdzie te koła PiSu, PO, PSLu, są jacyś kolesie i prowadzą swoje gierki. Krótko, można nazwać to sitwą. A świat pozorów jest dla naiwnych. Mentalnie żyjemy w świecie obłudy. Tacy ludzie jak: Stefaniuk, Żmijan, Dudziński, mają kasę i oni decydują kto zostanie dopisany do listy. A inni grają ...... swoje role.... bidusie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy w Miedzyrzecu zacznie istniec Platforma Obywatelska? Obecne "wirtualne" dzialanie PO w miescie mozna nazwac tylko obst***cją! Kto tym rzadzi na poziomie miasta, gdzie sa jakies struktury, gdzie biuro partyjne, gdzie czlonkowie partii, kiedy sa jakies spotkania z mieszkancami, gdzie mlodziezowka, itd...? Wogole to jestescie, czy miedzyrzecka PO to tylko pan i radny Kot? Kto jeszcze? Czytam na forum, ze radny Litwiniuk z PSL-u przechodzi do Platformy? To prawda? Niech Pan zorganizuje jakies dzialania. Przeciez ma pan pieniadze na dzialalnosc biura poselskiego. Ma pan gdzies jakies biuro? Chcialbym widziec PO istniejaca i dzialajaca, bo co znowu mam na pana zaglosowac "za nic"? Ile razy tak mozna? Chce pan wygrac w Miedzyrzecu, czy zawsze bedzie wygrywal posel Stefaniuk. Stefaniuka to chociaz widac, a pana to nic. Do tej pory to Platforma w Miedzyrzecu jest widoczna tylko w kampaniach wyborczych? Jak pan nie potrafi tego zorganizowac, to moze ktos inny powinien sie tym zajac. Moze czas postawic na mlodych? Byl pan w LO na rozpoczeciu roku, moze trzeba postawic na ta mlodziez, moze na jej dyrektora? Ale zeby to zrobic to trzeba wyjsc do ludzi panie posle!!! Niech pan wyjdzie z lawy poselskiej do ludzi, do mieszkancow. Osobiscie, nie przez ulotke!!! Pozdrawiam wszystkich zawiedzionych tym czyms co jest u nas w miescie uwazane za platforme. Czy w innych miejscach jest podobnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raz, dwa, trzy... do Sejmu z listy PiS-u NIE wchodzisz w powiecie bialskim... Marcin TY !!! Bo Cie na niej nie ma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Redaktorze, co porabia Duszek? Pewnie teraz bedzie robil jak zwykle od wielu, wielu lat Wielka Orkiestre w Miedzyrzecu!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech pan nam napisze o tym artykul. Duszek to wspaniala postac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z moim przedmówcą. Również z utęsknieniem oczekiwałem na liżodupski artykuł naszego ulubionego Redaktora, niestety nie doczekałem się. Czyżby Puszek już znalazł sobie innego Rzecznika Prasowego ? Wielka szkoda ! Niezły mieliśmy ubaw. Pozdrawiam wszystkich żebraków z puszkami terroryzujących ludzi na ulicach. A ciebie, Puszek, jak zwykle nie pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA POZDRAWIAM CIEBIE KRETYYNIE, SZKODA ZE NIE WIEM JAK MASZ NA IMIE I ZYCZE CI W PRZYSZLOSCI ABYS BYL ZEBRAKIEM ULICZNYM.. JESTES POPROSTU JAKIMS CHORYM PSYCHICZNIE CZLOWIEKIEM.. ZERO TOLERANCJI I SZACUNKU DLA INNYCH JESTES DLA INNYCH ZEREM ZAL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatni wpis taki w swej wymowie czsto "literacji i patriotyczno-charytatywny" brawo pani redaktor!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanqa napisał:
A JA POZDRAWIAM CIEBIE KRETYYNIE, SZKODA ZE NIE WIEM JAK MASZ NA IMIE I ZYCZE CI W PRZYSZLOSCI ABYS BYL ZEBRAKIEM ULICZNYM.. JESTES POPROSTU JAKIMS CHORYM PSYCHICZNIE CZLOWIEKIEM.. ZERO TOLERANCJI I SZACUNKU DLA INNYCH JESTES DLA INNYCH ZEREM ZAL...
Witam Koleżankę ! Na imię mam Zbigniew, może być ? Dziękuję za życzenia. Nawzajem ! Tolerancji dla takich cudaków jak ty mam chyba aż zbyt wiele. Nie znaczy to wcale że mam AKCEPTOWAĆ wszystkie wasze dewiacje. No i weż coś na uspokojenie albo zmień tabletki, te już są chyba za słabe. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Panie Redaktorze, co porabia Duszek? Pewnie teraz bedzie robil jak zwykle od wielu, wielu lat Wielka Orkiestre w Miedzyrzecu!!!!!!!!!!!!!!!!! Niech pan nam napisze o tym artykul. Duszek to wspaniala postac!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Panie Redaktorze napisz co porabia Puszek? Rozdawał na święta paczki ze swoją "kiełbasą wyborczą" jak w zeszłym roku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Puszek nie daj sie prosić ! zrób jakąś zbiórkę na Święta, zrób, no zrób ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nie wiesz to prowadzona jest akcja ratowania życia w której także nasz hufiec bialski bierze udział. Głównym organizatorem jest własnie nasz zacny kolega Radny Duszek. Zachęcamy wszystkich do pomocy, akcja trwa! czuwaj!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Harcerzu, a ilu was jest w tym waszym "hufcu bialskim" ? i co robicie OPRÓCZ tego żebrania przy każdej okazji ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...